יום ב', ל’ בכסלו תשע”ה
דף הבית דבר המנהלת צוות ביה"ס חדר מורים קו ישיר
הורים, מורים ותלמידים יקרים! המרחב הווירטואלי מהווה המשך טבעי לחיי היומיום ולהווי האישי, החברתי והלימודי. הילדים גולשים ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות, משתמשים בטלפונים חכמים ובאמצעים דיגיטליים נוספים.כלים, לפניכם, עצות והנחיות שיסייעו לכם בגלישה נבונה ובטוחה.
קרא עוד...
יום הזיכרון ה- 19 לראש הממשלה יצחק רבין
קרא עוד...
להורים שלום רב, לשימת ליבכם !!! ממחר יום ג' 7.10.14 ייפתחו שערי ביה"ס לתלמידים בשעה 07:15 ולא בשעה 07:00 כפי שזה היה עד היום. הנוהל החדש בהוראה של אגף הביטחון של עיריית מעלה אדומים. בברכה, אביבה אורן מנהלת בית הספר
קרא עוד...
הורים מורים ותלמידים יקרים!השנה - אנו פותחים את שנת הלימודים במערכת החינוך בתאריך 1 בספטמבר 2014
קרא עוד...
בגישה החינוכית שלנו אני רואה את הילד שותף לתהליך החינוכי פעיל וגם יוזם. אנו המורים מסייעים לו ומכוונים אותו, דואגים ליצור אוירה לימודית-משמעותית, מקנים לו כלים מעודדים מוטיבציה ומאפשרים לו לתת בביטוי לכוחותיו הקיימים בו להתפתחותו החברתית – כשהגישה היא שילוב. "הילד יחיד ומיוחד ועם זאת אחד מתוך קבוצה". "אחריות אישית עם אחריות ציבורית מובילה למצוינות" ועוד.
קרא עוד...
עוברים ללמידה משמעותית. מטרת הלמידה המשמעותית היא לפתח את כושר החשיבה, היצירה והלימוד העצמי, לעודד צמיחה אישית ומעורבות חברתית.
קרא עוד...
הקובץ המצורף בזה משקף את - תוכנית פעילויות חינוכיות בשגרת לימודים לשנת הלימודים תשע"ה בבית הספר תל"י, ממלכתי ג'.התוכנית כוללת מיפויים כיתתיים בית ספרים, גישה חינוכית "אני" וכן יעדי מערכת המחוז. לעיונכם!
קרא עוד...
איך תשמרו על הילדים מפני פדופילים ברשת?
קרא עוד...
קרן קרב קמה ב-1990 ע"י צ'ארלס ברונפמן (איל ההון והבעלים של חברת סיגרם, חברת המשקאות החריפים הקנדית) במטרה לתת העשרה לילדי ישראל ובכך להעניק הזדמנות חינוכית-חברתית שוויונית יותר, בעיקר באזורי הפריפריה.קרן חברה למשרד החינוך והבטיחה לתת שליש מתקציב חוגי ההעשרה כששאר שני השלישים ניתנים יחדיו ע"י הרשות המקומית וההורים.לכאורה, ניתנה הזדמנות להעשיר את ילדי ישראל בתשלום נמוך יחסית ולהאריך את יום הלימודים.
קרא עוד...
קרא עוד...
במשפחות רבות כל בוקר מתחיל במירוץ ולעיתים אפילו בקרב עם הילדים כדי שיגיעו בזמן , לבושים אכולים ועם כל הציוד. עצות איך אפשר לעשות את זה במחשבה תחילה.
קרא עוד...
קרא עוד...
שלום לכולם, עלו לאוויר שני אתרי תוכן בנושאי יהדות.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מועצת התלמידים בבית הספר היא אתגר חינוכי לטיפוח מנהיגות נוער נבחרת המושתתת על ערכים דמוקרטיים. הפעילות במועצה מזמנת התנסות באזרחות פעילה תוך עמידה על זכויות האדם והאזרח. מועצת תלמידים בית ספרית היא גוף המייצג את תלמידי בית הספר בפני ההנהלה ובפני גופים הקשורים לעבודה הבית ספרית .
קרא עוד...
בלוג המנהלת
תוכנית פעילויות חינוכיות תשע"ה
גלישה בטוחה
תוכנית קר"ב
תחומי דעת
מרחבי כיתות
להורים באהבה
פרשת השבוע
מאגר קישורים
למידה בשעת חירום
מועצת התלמידים
ארכיון תשע"ד
חיפוש באתר