יום ד', יג’ בכסלו תשע”ו
דף הבית דבר המנהלת צוות ביה"ס חדר מורים קו ישיר
הורים מורים ותלמידים יקרים!השנה - אנו פותחים את שנת הלימודים במערכת החינוך בתאריך 1 בספטמבר 2015
קרא עוד...
להורים שלום רב, לשימת ליבכם !!! עם פתיחת שנת הלימודים תשע"ו. יום ג' ה- 01.09.2015, ייפתחו שערי ביה"ס לתלמידים בשעה 07:15 הנוהל בהוראה של אגף הביטחון של עיריית מעלה אדומים. בברכה, אביבה אורן מנהלת בית הספר
קרא עוד...
בגישה החינוכית שלנו אני רואה את הילד שותף לתהליך החינוכי פעיל וגם יוזם. אנו המורים מסייעים לו ומכוונים אותו, דואגים ליצור אוירה לימודית-משמעותית, מקנים לו כלים מעודדים מוטיבציה ומאפשרים לו לתת בביטוי לכוחותיו הקיימים בו להתפתחותו החברתית – כשהגישה היא שילוב. "הילד יחיד ומיוחד ועם זאת אחד מתוך קבוצה". "אחריות אישית עם אחריות ציבורית מובילה למצוינות" ועוד.
קרא עוד...
לאכול בריא, להיות בתנועה, להרגיש חיוני ואנרגטי ולשפר את איכות החיים - זה אֶפְשָׁרִיבָּרִיא!זהו גם שמה של התכנית הלאומית לחיים פעילים ובריאים, בהובלת משרד הבריאות, משרד התרבות והספורט ומשרד החינוך.
קרא עוד...
הלימודייה במעלה אדומים היא מסגרת תמיכה בשעות אחר הצהרים לתלמידים, הפועלת במהלך שנת הלימודים בחטיבת הביניים אורט תעופה וחלל. הלמידה מתבצעת בקבוצות קטנות כאשר הדגש הוא : על הרגלי עבודה, אחריות, משמעת עצמית ואיתור טכניקות עבודה המתאימות לכל לומד ולומד. (תלמיד מאובחן הזקוק להתאמות ו\או בחינה מיוחדת, יקבל את השירות בלימודיה). כל תלמיד ילמד שעתיים בשבוע במקצוע שבחר. המקצועות הנלמדים הם: מתמטיקה, אנגלית, הומני ומיומנויות למידה.
קרא עוד...
בלוג המנהלת
תוכנית פעילויות חינוכיות תשע"ו
גלישה בטוחה
תוכנית קר"ב
תחומי דעת
מרחבי כיתות
להורים באהבה
פרשת השבוע
מאגר קישורים
למידה בשעת חירום
מועצת התלמידים
ארכיון תשע"ה
פעילויות ממוחשבות לקיץ
ארצות הים התיכון
 
 


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | הצטרף לרשימת תפוצה | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS