יום ו', ח’ באדר תשע”ה
דף הבית דבר המנהלת צוות ביה"ס חדר מורים קו ישיר
למידה מרחוק בשעת חירום

במהלך השבוע נערכנו לביצוע תרגיל החירום שייערך ביום חמישי, ז' אדר תשע"ה, 26/2/2015, בשעות שלאחר סיום הלימודים.
קרא עוד...
היום בהיסטוריה הוא פרויקט להצגת אירועים בעלי משמעות שהתרחשו בתאריך הנוכחי בשנים עברו המוצגים בעמוד הראשי של ויקיפדיה. בכל יום מופיעים אירועים היסטוריים עם הפניות לערכים המורחבים בוויקיפדיה בהם ניתן לקבל מידע נוסף. כדאי מאוד להסתכל ולהעשיר את עולם הידע שלנו.
קרא עוד...
להורים שלום רב, לשימת ליבכם !!! ממחר יום ג' 7.10.14 ייפתחו שערי ביה"ס לתלמידים בשעה 07:15 ולא בשעה 07:00 כפי שזה היה עד היום. הנוהל החדש בהוראה של אגף הביטחון של עיריית מעלה אדומים. בברכה, אביבה אורן מנהלת בית הספר
קרא עוד...
הורים מורים ותלמידים יקרים!השנה - אנו פותחים את שנת הלימודים במערכת החינוך בתאריך 1 בספטמבר 2014
קרא עוד...
בגישה החינוכית שלנו אני רואה את הילד שותף לתהליך החינוכי פעיל וגם יוזם. אנו המורים מסייעים לו ומכוונים אותו, דואגים ליצור אוירה לימודית-משמעותית, מקנים לו כלים מעודדים מוטיבציה ומאפשרים לו לתת בביטוי לכוחותיו הקיימים בו להתפתחותו החברתית – כשהגישה היא שילוב. "הילד יחיד ומיוחד ועם זאת אחד מתוך קבוצה". "אחריות אישית עם אחריות ציבורית מובילה למצוינות" ועוד.
קרא עוד...
עוברים ללמידה משמעותית. מטרת הלמידה המשמעותית היא לפתח את כושר החשיבה, היצירה והלימוד העצמי, לעודד צמיחה אישית ומעורבות חברתית.
קרא עוד...
הקובץ המצורף בזה משקף את - תוכנית פעילויות חינוכיות בשגרת לימודים לשנת הלימודים תשע"ה בבית הספר תל"י, ממלכתי ג'.התוכנית כוללת מיפויים כיתתיים בית ספרים, גישה חינוכית "אני" וכן יעדי מערכת המחוז. לעיונכם!
קרא עוד...
קרא עוד...
במשפחות רבות כל בוקר מתחיל במירוץ ולעיתים אפילו בקרב עם הילדים כדי שיגיעו בזמן , לבושים אכולים ועם כל הציוד. עצות איך אפשר לעשות את זה במחשבה תחילה.
קרא עוד...
קרא עוד...
יום הלשון העברית יתקיים ב-כ"א בטבת (יום שני, 12 בינואר), יום הולדתו של אליעזר בן־יהודה. ציון יום מיוחד ללשון העברית, נועד לחנך לאהבת השפה ולשימוש ראוי בה בדיבור ובכתיבה, להעמיק את טיפוח הידע הלשוני וכישורי השפה ולהבליט את מקומה של השפה העברית בתחייה הלאומית היהודית, במורשת ובמקורות היהודיים, בתרבות ובחברה בישראל. (אוח)
קרא עוד...
עשרה (יו"ד) בטבת /מחברת: מתיה קם עשרה בטבת הוא יום צום המציין את תחילת המצור של נבוכדנאצר מלך בבל על ירושלים. המצור החל ביום עשרה (יו"ד) בטבת בשנת 588 לפני הספירה, ונמשך שנה וחצי - עד כיבוש ירושלים וחורבן בית המקדש הראשון ביום תשעה (טי"ת) באב בשנת 586 לפני הספירה. ובימינו קיבל עשרה בטבת משמעות נוספת - יום הקדיש הכללי לשואה.
קרא עוד...
בלוג המנהלת
תוכנית פעילויות חינוכיות תשע"ה
גלישה בטוחה
תוכנית קר"ב
תחומי דעת
מרחבי כיתות
להורים באהבה
פרשת השבוע
מאגר קישורים
למידה בשעת חירום
מועצת התלמידים
ארכיון תשע"ד
חיפוש באתר