יום ה', ו’ בחשון תשע”ה
דף הבית דבר המנהלת צוות ביה"ס חדר מורים קו ישיר
להורים שלום רב, לשימת ליבכם !!! ממחר יום ג' 7.10.14 ייפתחו שערי ביה"ס לתלמידים בשעה 07:15 ולא בשעה 07:00 כפי שזה היה עד היום. הנוהל החדש בהוראה של אגף הביטחון של עיריית מעלה אדומים. בברכה, אביבה אורן מנהלת בית הספר
קרא עוד...
הורים מורים ותלמידים יקרים!השנה - אנו פותחים את שנת הלימודים במערכת החינוך בתאריך 1 בספטמבר 2014
קרא עוד...
בגישה החינוכית שלנו אני רואה את הילד שותף לתהליך החינוכי פעיל וגם יוזם. אנו המורים מסייעים לו ומכוונים אותו, דואגים ליצור אוירה לימודית-משמעותית, מקנים לו כלים מעודדים מוטיבציה ומאפשרים לו לתת בביטוי לכוחותיו הקיימים בו להתפתחותו החברתית – כשהגישה היא שילוב. "הילד יחיד ומיוחד ועם זאת אחד מתוך קבוצה". "אחריות אישית עם אחריות ציבורית מובילה למצוינות" ועוד.
קרא עוד...
עוברים ללמידה משמעותית. מטרת הלמידה המשמעותית היא לפתח את כושר החשיבה, היצירה והלימוד העצמי, לעודד צמיחה אישית ומעורבות חברתית.
קרא עוד...
הקובץ המצורף בזה משקף את - תוכנית פעילויות חינוכיות בשגרת לימודים לשנת הלימודים תשע"ה בבית הספר תל"י, ממלכתי ג'.התוכנית כוללת מיפויים כיתתיים בית ספרים, גישה חינוכית "אני" וכן יעדי מערכת המחוז. לעיונכם!
קרא עוד...
איך תשמרו על הילדים מפני פדופילים ברשת?
קרא עוד...
קרן קרב קמה ב-1990 ע"י צ'ארלס ברונפמן (איל ההון והבעלים של חברת סיגרם, חברת המשקאות החריפים הקנדית) במטרה לתת העשרה לילדי ישראל ובכך להעניק הזדמנות חינוכית-חברתית שוויונית יותר, בעיקר באזורי הפריפריה.קרן חברה למשרד החינוך והבטיחה לתת שליש מתקציב חוגי ההעשרה כששאר שני השלישים ניתנים יחדיו ע"י הרשות המקומית וההורים.לכאורה, ניתנה הזדמנות להעשיר את ילדי ישראל בתשלום נמוך יחסית ולהאריך את יום הלימודים.
קרא עוד...
קרא עוד...
במשפחות רבות כל בוקר מתחיל במירוץ ולעיתים אפילו בקרב עם הילדים כדי שיגיעו בזמן , לבושים אכולים ועם כל הציוד. עצות איך אפשר לעשות את זה במחשבה תחילה.
קרא עוד...
קרא עוד...
שלום לכולם, עלו לאוויר שני אתרי תוכן בנושאי יהדות.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
מועצת התלמידים בבית הספר היא אתגר חינוכי לטיפוח מנהיגות נוער נבחרת המושתתת על ערכים דמוקרטיים. הפעילות במועצה מזמנת התנסות באזרחות פעילה תוך עמידה על זכויות האדם והאזרח. מועצת תלמידים בית ספרית היא גוף המייצג את תלמידי בית הספר בפני ההנהלה ובפני גופים הקשורים לעבודה הבית ספרית .
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
עקרונות התוכנית "האחר הוא אני": לקראת חברת מופת - מהלך זה מציב בקדמת הבמה ערכים אוניברסאליים, של כבוד אדם, שוויון, צדק, סובלנות, הכלה וחמלה, דמוקרטיה, זהות ושייכות. קבלת השונה והאחר - הבנה ששונות מצויה בכל אחד, הכרת הערך שבשונות לחשיבה, ללמידה, לקיומה של חברה. שיח דמוקרטי - אמונה בכושרו של החינוך לעצב לחיוב את דמותם של היחידים ושל החברה. אמונה שמערכת החינוך מסוגלת להוביל שיח דמוקרטי ערכי, המכבד את האחר ודואג לחלשים בחברה. הוקעת הגזענות - הוקעת תופעת הגזענות ומיגורה בחברה הישראלית.
קרא עוד...
הורים מורים ותלמידים יקרים!השנה - אנו פותחים את שנת הלימודים במערכת החינוך בתאריך 1 בספטמבר 2014.
קרא עוד...
הורים ותלמידים יקרים! גם השנה משרד החינוך מפעיל קייטנת "קיץ דיגיטלי" ...........!!!!!!!!!!! בהצלחה!
קרא עוד...
כמסורת בבית ספרינו אנו מקיימים תערוכת חנוכיות וסביבונים מחומרים ממוחזרים לפני חג החנוכה .להלן תמונות הממחישות את אווירת חג החנוכה .
קרא עוד...
הורים וילדים! "איתנים בעורף חזקים בחזית" הנכם מוזמנים להצטרף לעצרת ולהביע הזדהות, נאמנות, עידוד, חיזוק ואהבה עם חיילי צה"ל , המפגש יתקיים ביום ראשון ה- 27.07.2014 בשעה 18:00 ,במגרש של ביה"ס תל"י ממלכתי ג', מעלה אדומים.
קרא עוד...
הורים וילדים יקרים ! כל העם בישראל עובר ימים של מתח ודאגה רבה. עקב ירי טילים, נשמעות בהרבה ערים וישובים בארץ צפירות אזעקה. היום, גם מעלה אדומים וישובים מסביב לה, סופחו בעל כורחם למעגל זה.
קרא עוד...
תלמידים והורים יקרים! אתרי ספקי תוכן רבים נפתחו כעת לקהל הרחב ללא תשלום.
קרא עוד...
בעקבות המצב הביטחוני, מוצעות שתי קייטנות דיגיטליות יומיות פתוחות ללא רישום מראש. הקייטנות תתקיימנה ...
קרא עוד...
קייטנת קיץ באתר גלים "עושים גלים בחופש"מה עושים כשאי אפשר לצאת מהמרחב המוגן????????
קרא עוד...
הורים יקרים! נישלח אליכם חוזר הנדון ב- "תכנית השאלת ספרי לימוד". אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לשלוח את הספח המצוי בחוזר בחתימת ידכם באמצעות ילדכם. התייחסותכם לחוזר שנשלח זה מכבר, יעזור לנו לטפל בנושא בהקדם. תודה על שיתוף הפעולה.
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה, המצוין מדי שנה בד' באייר (או מוזז ליום סמוך), הוא יום זיכרון שנועד להנצחת זכרם של חללי מערכות ישראל וחללי פעולות האיבה . יום הזיכרון חל יום לפני יום העצמאות , כסמל למחיר שמשלמת המדינה על הקמתה וקיומה.החל משנת 1951 שימש יום זה להנצחת זכרם של חללי מערכות ישראל, ובשנת 1963 נקבע ייעודו זה בחוק יום הזיכרון לחללי מלחמת הקוממיות וצבא-הגנה לישראל. בשנת 1998 החליטה ממשלת ישראל להוסיף ליום הזיכרון את הנצחת חללי פעולות האיבה, והוא נקרא מאז "יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה".
קרא עוד...
קרא עוד...
קרא עוד...
"האחר הוא אני" - האירוע יתקיים ב- 1.04.2014 יתקיים בית הספר. ברוכים תהיו!
קרא עוד...
הורים ותלמידים שלום! כשאלול הסוגר את השנה נמצא בראשיתו ואפשר את 'החופש הגדול' בשקט לסגור, פותחים דלת גדולה ורחבה לשנת הלימודים החדשה שממתינה לנו בכניסה. בחיוך ובשמחה לשנה זו – תשע"ד . ברכת שנה מעניינת ומהנה עוד יותר מקודמתה, לכם תלמידים, הורים ולכל אנשי הצוות החינוכי, למורים ולתלמידים שהצטרפו אלינו השנה -ברכת הצלחה רבה ! - השתלבות מהירה וחברות טובה.
קרא עוד...
קרא עוד...
חג פורים הוא אחד מחגי ישראל, שנחוג ברוב המקומות בי"ד באדר, ובירושלים וביתר הערים שהיו מוקפות חומה בימי יהושע בן נון - בט"ו באדר (שושן פורים). חג הפורים מבוסס על סיפור מגילת אסתר, בו ניצלו היהודים באימפריה הפרסית מרצח עם שזמם לבצע בהם המן בהסכמת המלך אחשוורוש, והחג הוא יום הודאה לאלוהים על הצלה זו.
קרא עוד...
הלימודייה במעלה אדומים היא מסגרת תמיכה בשעות אחר הצהרים לתלמידים, הפועלת במהלך שנת הלימודים בחטיבת הביניים אורט תעופה וחלל. הלמידה מתבצעת בקבוצות קטנות כאשר הדגש הוא : על הרגלי עבודה, אחריות, משמעת עצמית ואיתור טכניקות עבודה המתאימות לכל לומד ולומד. (תלמיד מאובחן הזקוק להתאמות ו\או בחינה מיוחדת, יקבל את השירות בלימודיה). כל תלמיד ילמד שעתיים בשבוע במקצוע שבחר. המקצועות הנלמדים הם: מתמטיקה, אנגלית, הומני ומיומנויות למידה.
קרא עוד...
קרא עוד...
משרד החינוך מוביל יוזמה חדשנית ומביא אליכם הביתה את טובי המרצים בנושא הגלישה הבטוחה ברשת!
קרא עוד...
ביום שלישי ה- 25.2.2014 יתקיים תרגיל למידה מרחוק בשעת חירום. התלמידים יכנסו למרחבי הכיתות ויעשו את המטלה המוצעת להם. בהצלחה!
קרא עוד...
ביחד טווים ברשת מעשים טובים
קרא עוד...
יום המשפחה בישראל מתקיים בתאריך העברי ל' בשבט, תאריך פטירתה של הנרייטה סולד, מייסדת ההסתדרות הציונית הדסה.
קרא עוד...
בלוג המנהלת
תוכנית פעילויות חינוכיות תשע"ה
גלישה בטוחה
תוכנית קר"ב
תחומי דעת
מרחבי כיתות
להורים באהבה
פרשת השבוע
מאגר קישורים
למידה בשעת חירום
מועצת התלמידים
ארכיון תשע"ד
חיפוש באתר